menu Aukcje internetowe strona główna dane kontaktowe dodaj do zakładek

Przydatne strony

Platforma aukcyjna skierowana do kolekcjonerów. Bliźniaczy serwis Wszystko.pl

Znaczki-PL

Filatelistyczny, internetowy dom aukcyjny.

Centa

Centa.pl oferuje do sprzedaży w systemie aukcyjnym samochody, maszyny i inne przedmioty poleasingowe oraz odzyskane w procesie windykacji.

SzukajFachowca.pl

Platforma SzukajFachowca.pl przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają do zaoferowania pracę oraz tych, którzy są w stanie tę pracę wykonać. Nasz portal jako jedyny w Polsce koncentruje się na branży usług budowlanych i pozwala na interaktywne łączenie zleceniobiorców ze zleceniodawcami.

DHL - firma kurierska

DHL jest światowym liderem na międzynarodowym rynku przesyłek ekspresowych, drogowych oraz frachtu lotniczego. Jest także numerem jeden w zakresie frachtu morskiego i obsługi logistycznej.

DPD Polska

Jako wiodąca międzynarodowa firma kurierska, codziennie świadczymy usługi tysiącom zadowolonych klientów. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci DPD i jednocześnie specjalistą na rynku krajowym.

Siódemka S.A.

Siódemka S.A. poprzez sieć 42 oddziałów na terenie kraju świadczy wysokiej jakości usługi w serwisie krajowym i miejskim. Bogate doświadczenie i analiza zmieniających się potrzeb klientów pozwoliły nam na wypracowanie szerokiej oferty. Specjalizujemy się w obsłudze sektora przesyłek B2B, jak również współpracujemy z podmiotami z sektora finansowego i bankowego świadcząc specjalistyczną usługę przesyłek proceduralnych, wymagających m.in. szczegółowej weryfikacji danych osobowych odbiorcy.

UPC Poland

Międzynarodowa firma kurierska.

AllegroFun

Archiwizator śmiesznych aukcji

Metryczki

Dla chłopców i dziewczynek. Wspaniała pamiątka na lata.

Makramy

Piękne rękodzieło z makramy.